درباره فرش ماهریس

درباره راهبردهای ما بیشتر بدانید

درباره فرش ماهریس ( با نام تجاری فرش ماهریس ) همانقدر بگوییم که ابتدا با نام فرش مازندران در سال 1354 شروع به فعالیت نمود . پس از جابجایی مکان و انجام اصلاحاتی در ساختار کارخانه و با به کارگیری نیروهای متخصص و دستگاه های مدرن در سال 1372 با نام مجموعه کارخانجات ماهریس بافت به فعالیت خود ادامه داد و توانست تحولی خاص در صنعت فرش ماشینی ایجاد کند .

این مجموعه تولیدی واقع در ماهدشت کرج با وسعتی بالغ بر 33000 متر مربع در طول این مدت با تعداد بیش از 50 نماینده در سراسر ایران و صادرات مداوم به کشورهای افغانستان، عراق و تاجیکستان، یکی از موفق ترین و مطرح ترین شرکت های تولید کننده فرش ماشینی در ایران بوده است.

فرش های تولیدی این شرکت 100% اکریلیک بوده و از بهترین نوع الیاف در جهان ( بایر آلمان ) در رنگ ها و طرح های متنوع می باشد. این مجموعه تولیدی مجهز به جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه های بافندگی CRP ، HCPX2 ، HCI برای بافت فرش ماشینی با ظرفیت ماهانه 60000 متر مربع فرش بوده و مفتخر به دریافت گواهینامه استاندارد از واحد استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و همچنین دریافت چهار گواهینامه استاندارد بین المللی از کشور اسپانیا گردیده و عضو انجمن صنایع نساجی ایران است.

فرش ماهریس همچنین توانسته است با ایجاد یک واحد طراحی قوی از نظر ایده پردازی و ارائه طرح های مختلف، سبکی متفاوت در زمینه فرش ایجاد نموده و جایگاه خود را در صنعت فرش ماشینی ایران نسبت به سایر رقبا کاملا بهبود بخشد. این مجموعه در حال حاضر با تلاش شبانه روزی و بی وقفه مدیران و صنعت گران دلسوز در جهت ارائه خدماتی ارزنده با بهترین طرح ها و کیفیت مطلوب در خدمت جامعه ایران و شهروندان ایران زمین به ایفای نقش پرداخته است و دستان همه فعالان در این عرصه را به گرمی می فشارد.

محصولات باکیفیت

تمایز در خرید

ارسال رایگان

تحویل خیلی سریع

خریداران وفادار

به پاس اعتماد شما

بهترین طرح ها

همه در فرش ماهریس