درباره فرش ماهریس

درباره راهبردهای ما بیشتر بدانید

درباره فرش ماهریس ( با نام تجاری فرش ماهریس ) همانقدر بگوییم که ابتدا با نام فرش مازندران در سال 1354 شروع به فعالیت نمود . پس از جابجایی مکان و انجام اصلاحاتی در ساختار کارخانه و با به کارگیری نیروهای متخصص و دستگاه های مدرن در سال 1372 با نام مجموعه کارخانجات ماهریس بافت به فعالیت خود ادامه داد و توانست تحولی خاص در صنعت فرش ماشینی ایجاد کند .

این مجموعه تولیدی واقع در ماهدشت کرج با وسعتی بالغ بر 33000 متر مربع در طول این مدت با تعداد بیش از 50 نماینده در سراسر ایران و صادرات مداوم به کشورهای افغانستان، عراق و تاجیکستان، یکی از موفق ترین و مطرح ترین شرکت های تولید کننده فرش ماشینی در ایران بوده است.

فرش های تولیدی این شرکت 100% اکریلیک بوده و از بهترین نوع الیاف در جهان ( بایر آلمان ) در رنگ ها و طرح های متنوع می باشد. این مجموعه تولیدی مجهز به جدیدترین و پیشرفته ترین دستگاه های بافندگی CRP ، HCPX2 ، HCI برای بافت فرش ماشینی با ظرفیت ماهانه 60000 متر مربع فرش بوده و مفتخر به دریافت گواهینامه استاندارد از واحد استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران و همچنین دریافت چهار گواهینامه استاندارد بین المللی از کشور اسپانیا گردیده و عضو انجمن صنایع نساجی ایران است.

فرش ماهریس همچنین توانسته است با ایجاد یک واحد طراحی قوی از نظر ایده پردازی و ارائه طرح های مختلف، سبکی متفاوت در زمینه فرش ایجاد نموده و جایگاه خود را در صنعت فرش ماشینی ایران نسبت به سایر رقبا کاملا بهبود بخشد. این مجموعه در حال حاضر با تلاش شبانه روزی و بی وقفه مدیران و صنعت گران دلسوز در جهت ارائه خدماتی ارزنده با بهترین طرح ها و کیفیت مطلوب در خدمت جامعه ایران و شهروندان ایران زمین به ایفای نقش پرداخته است و دستان همه فعالان در این عرصه را به گرمی می فشارد.

درباره فرش ماهریس
netlify-logo-156

بهترین طرح ها

همه در فرش ماهریس

male-female-regular-156

خریداران وفادار

به پاس اعتماد شما

truck-solid-156

ارسال رایگان

تحویل خیلی سریع

check-shield-regular-156
محصولات باکیفیت

تمایز در خرید