« باشگاه مشتریان فرش ماهریس »

باشگاه مشتریان مجموعه بزرگ ماهریس بافت یک سیستم برای شما خریداران محترم است . عضویت در این باشگاه رایگان بوده و شما عزیزان میتوانید از امکانات آن استفاده کنید .

برای عضویت در باشگاه مشتریان کافیست با کارشناسان فرش ماهریس ما تماس حاصل کرده و اهنمایی های لازم را دریافت کنید .

این باشگاه که فرصتی برای انتقال حس سپاس و قدردانی و ارج نهادن به همراهی همیشگی و مشتریان وفادار تشکیل شده است. این باشگاه با پیشنهادهای متنوع و جذاب در دسترس مشتریان خواهد بود. فرش ماهریس از مدت‌ها پیش به دنبال استفاده از راهکارهایی سودمند در ارائه امتیازهای ویژه و متفاوت به مشتریان وفادار خود بوده است.

اکنون بسیار خرسندیم که موفق به ایجاد زمینه‌ ای برای تحقق اهداف مشتری مدارانه و قدردانی ویژه از همراهان وفادار خود شده‌ایم.

از جمله این خدمات قرعه کشی، کارت هدیه، تخفیفات ویژه، نظرسنجی، کد تخفیف به دلیل مناسبت ها، مسابقات، اشانتیون بر اساس میزان خرید، تعداد خرید و دفعات خرید می باشد.

این باشگاه یک واحد برقرار کننده ارتباطات با افراد است . هدف ایجاد آن نیز فعال کردن مشتریان و افزایش وفاداری از طریق ایجاد روابط نزدیکتر است .

ماهریس بافت از بزرگترین و نام آشناترین مجموعه ها در بازار بزرگ فرش می باشد . ما به پاس اعتماد چندین ساله شما خدمات متنوعی را برای شما مشتریان عزیز ارائه می دهد .

امروزه استفاده از این خدمات بخشی از زندگی همه ما انسان ها بوده و ماهریس برای تک تک شما عزیزان خدمات ویژه ای در نظر گرفته است.